Bursiyer Programı

bursiyer-programi
2 Hafta Boyunca Temel Eğitim

Pronail Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen eğitim programı, 2 haftalık temel eğitim süreci ile başlar. Bu süre boyunca kursiyerlerimiz; pens ve makas tutma, törpü ve oje sürme gibi temel eğitimleri almaktadırlar. 2 hafta sonunda kurumumuz tarafından düzenlenen sınava katılırlar; başarılı olmaları halinde maaşlı olarak salonlarımızdan birinde çalışmaya ve aynı zamanda eğitim almaya devam ederler.

Salonlarımızda Maaşlı Olarak Çalışma İmkanı

Sınavda başarı gösteren kursiyerlerimiz 1 senelik bursiyer sözleşmesi imzalayarak; 12.000 TL tutarındaki eğitimleri (spa manikür/pedikür, medikal ayak bakımı, cilt bakımı, kalıcı oje, jel protez tırnak, akrilik protez tırnak, ipek kirpik) ücretsiz olarak almaya ve salonlarımızdan birinde maaşlı olarak çalışmaya devam ederler.

Şehir Dışından Gelen Bursiyerlerimiz İçin Konaklama İmkanı

1 yıllık bursiyer sözleşmesi imzalayan kişiler, aylık 300 TL ödeme yaparak tarafımızdan sağlanan bir yurtta konaklama imkanına sahiptir.

1 Yılın Sonunda Salonlarımızda Uzman ya da Eğitmen Olarak Devam Etme Şansı

1 yıl dolmadan önce salonumuzdan ayrılmak isteyen bursiyerimiz, tarafımıza 3.000 TL ödeme yaparak imzalamış oldukları bursiyer sözleşmesini fesh edebilmektedir. 1 yıl boyunca bizimle çalışan bursiyerimiz, 1 yılın sonunda hiçbir ödeme yapmadan salonumuzdan ayrılma hakkına sahiptir.

1 yıl boyunca tüm eğitimlerde başarılı olan bursiyerimiz, uzman ya da eğitmen olarak bizimle çalışmaya devam edebilmektedir.

Bursiyer Programını tercih etmeyen kişiler için ayrıca;

Salonlarımızda verilen hizmetlere dair tüm eğitimler ücretli olarak da Eğitim Merkezi’mizde verilmektedir.