Markalarımız | ProNail
ONLİNE RANDEVU

Markalarımız

Güzelleşmek adına merak ettiğin ne varsa;

DÜNYA MARKALARI PRONAIL | JOJO MAY’DE
JOJO MAY’de Seç, Kokla, Dokun, Uygula!
Tümü Dünyanın Prestijli markalarından oluşan ürünler, salonlarımızda gerçekleştirilen kusursuz uygulamalarımızın ve bakım ritüellerimizin ana gereçleridir.
JOJO MAY kadınlarının gerçek güzelliği hala bakışlarında ve güzel gülüşlerindedir ve biz o güzelliği yaratmak için dünyanın en prestijli markalarını salonlarımızda siz özel müşterilerimize sunuyoruz.

Dünya Markaları Pronail | JOJO MAY’de

JOJO MAY’de Seç, Kokla, Dokun, Uygula!

Yeni jenerasyon güzellik deneyimi Pronail | JOJO MAY’in Amerika, Fransa ve Almanya’nın en prestijli markalarının Türkiye Exclusive partneri olduğunu biliyor musun? Pronail | JOJO MAY Salonlarındaki tüm ürünler ve hizmetler deneyimine açık, İstediğin ürünü seç, kokla, dokun, uygula!WONDER STRIPES

HYPER PULSE

Hyper Pulse Buz Epilasyonda gelinen son nokta! Işık hızında, acısız, hibrid teknolojinin yarattığı mucize pürüzsüz, sağlıklı ve ışıl ışıl parlayan bir vücut…

İONTO COMED

Alman Teknolojisi IONTO Cilt Bakım makine parkuru ile dünyanın en gelişmiş makineli cilt onarımları JOJO MAY’de kalıcı mutluluklar yaratıyor.

SUDA
El- Ayak Bakım Ürünleri

Ayak sağlığında Alman devi Suda dijital makine parkuru ve özel ilaç serisi ile bazen bir iş adamının nasırından, bazen bir sporcuyu batık tırnak acısından kurtarıyor. Bazen de tırnaklarını yiyen bir kadına ellerini geri kazandırmanın mutluluğunu yaşatıyor.

LASH EXTEND

Kirpik ve Kaş Bakımında Premium bir maska Lash Extend ile kirpiklerini uzatmaya, kendini yeniden yaratmaya ve herkesi şaşırtmaya hazır olmalısın!

PRONAIL
Pronail Express Manikür ve Pedikür Seti

Dünya’nın önde gelen el ayak bakımı ve profesyonel tırnak ürünleri ile Pronail artık hayatınızın bir parçası olmadı mı?

MORGAN TAYLOR
Doğal Oje Markası

GELISH SOAK OFF
21 Güne Kadar Kalıcı Oje

İOMA PARIS
Fransız Cilt Bakım Ürünleri

Cilt bakımlarında Fransa’nın teknoloji devi IOMA Paris’in medikal robotları her gün yüzlerce misafirimize %99.9 doğru teşhis koyarak, mucize ürünlerle cilt sorunlarına kesin çözümler sunuyor.