Kırışıklık Tedavisi | ProNail
ONLİNE RANDEVU
PRONAIL | JOJO MAY

Kırışıklık Tedavisi

Sen her zaman çok güzelsin (: Yalnız yıllar geçerken, hava kirliliği, beslenme, stres ve kalıtımsal özellikler sebebiyle yüzünde kırışıklıklar oluşmaya başlıyor ve sen de bu duruma üzülüyorsun biliyoruz. Bu durumun sebebi sen değilsin, doğanda var olan bir süreç bu. Ancak teknoloji bu durumu olabildiğince ötelemek için tüm gücüyle çalışıyor senin de bildiğin gibi. Ve gitgide hiç olmayacağını düşündüğümüz tedavi ve iyileşmelerin olduğuna, kırışıklıkların giderildiğine tanık oluyoruz.

Cilt bakımında hepimizin en çok yaptığı hata her zaman son noktayı beklemek olmuştur. Cilt bakımı her ne kadar kozmetik gibi görünse de tamamen sağlığın konusu. Temiz, sağlıklı bir cilde sahip olmak önemli olan ve bunun için de cildin tamamen kırışıklık başlamadan, sarkmadan ve kirlenmeden cilt bakımına gidiyor olmalısın. Ama geç kaldıysan da sakın geri dönüşü yok sanma.

Kırışıklık tedavisi için kullanılan Ionto Sono Effect, uzun yıllardır tıpta kullanılan ultrasound teknolojisinin kozmetikte de mucizeler yaratmasına olanak tanıyor. Kırışıklık tedavisi için bu zamana kadar geliştirilmiş olan en yüksek boyutta ultrason tekniğidir. Üç farklı ışık frekansı ve lokal dinamik mikro masaj şeklinde çalışır. Cildin gençleştirilmesi ve gerdirilmesi estetik plastik cerrahi öncesi ve sonrası bakım, dolgu ve enjeksiyon öncesi ve sonrası bakım; kırışıklığın yanı sıra selülit, stria, sivilce ve yara izlerinin de iyileştirilmesinde kullanılır.

Sahip olduğun kırışıklık için bir kere cildinin o halini deneyimledikten sonra aslında ne kadar doğru bir adım attığını farkediyor olacaksın. Ve zaten diğer sefer gelmeyi sen istiyor olacaksın. Ama bunu deneyimlemek için, bugünden geç olmamak kaydıyla güzel cildin için bir adım at ve hemen sana en yakın yerden randevunu al.