EL BAKIMI

Signature Manikür30 dk39,90₺

El saunası ve Pronail özel manikür jeli ile uygulanan bu manikür, hassas ve ince tırnak eti olanlar için doğru tercih.

SPA Manikür35dk49,90₺

Tırnak çevresinde nasırlaşma olanlara önerilen sütlü manikür jojoba yağı, Allantoin'li Anti-Aging Peeling, E- Vitamini ve badem yağı ile daha da zenginleşiyor.

Vitagel Manikür40dk48,90₺

Tırnakları zayıf ve çizgili olup, katlarına ayrılanlara önerilen Vitagel Manikürü 12-15 gün arasında tırnağa Keratin ve E- Vitamini yüklüyor.

Medikal Manikür30dk49,90₺

Pronail'in Podoloji kabinlerinde makinelerle uygulanan gelişmiş bir manikür sistemi. Şeker hastaları ve hamileler için sağıklı bir alternatif

AYAK BAKIMI

Koku ve Tere Karşı Ayak Bakımı35dk80₺

Ayaklarında koku ve terleme olan kişilere yapılan bu özel bakımda kullanılan bitkisel içerikli ürünler, kalın deri temizliği ve özel spreyler terlemeyi dengeleyerek kokunun oluşumuna engel oluyor.

Dolaşım Bozukluğu İçin Ayak Masajı15dk80₺

Özellikle ileri yaştakilerde ,şeker hastalarında ve hamilelerde görülen ayaklardaki şişlik ve huzursuzluk için özel hızlandırıcı ürünlerle yapılan masajdır.

Diyabet Ayak Bakımı40dk120₺

Diyabet hastalara özel ürünler ve makas grubuyla yapılan bu bakımda sterilizasyon koşulları en üst seviyede kullanılıyor. Kanama riskini sıfırlayan bu ayak bakımı kan dolaşımı hızlandırıcı masajla tamamlanıyor.

Vitagel Pedikür45dk65,90₺

Tırnakları zayıf ve çizgili olup, katlarına ayrılanlara önerilen Vitagel Pedikürü 12-15 gün arasında tırnağa Keratin ve E-Vitamini yüklüyor.

Medikal Pedikür45dk65,90₺

Pronail’in podoloji kabinlerinde makinelerle uygulanan gelişmiş pedikür sistemi; şeker hastaları, hamileler, ayaklarında batık tırnak, nasır ve mantar gibi sorunları olanlar için sağlıklı bir alternatif.

SPA Pedikür40dk59,90₺

Marin botanikleri, okaliptüs ağacı özü ve deniz tuzları ile enerji yükleyen ve ferahlatan olağanüstü Pronail Spa Pedikür keyfi.

OJELER

Kalıcı Oje Çıkartma15dk15₺

Özel solüsyon yardımıyla kalıcı ojeleriniz tırnaklarınızdan kolayca çıkarma işlemidir.

Doğal Oje Uygulaması15dk15₺

Pronail doğal oje, Formaldehit, Toluen ve DBP gibi zehirli maddeler içermez. Kremsi pigment yapısı ile dayanıklı ve tam profesyonel oje deneyimi yaşatır.

Fransız Gülüşü30dk30₺

Bant Sistemi ile uygulanan Fransız Gülüşü, French Ojeleri bozulanlar için harika bir fırsat! 10-15 Gün arasında kullanılabilen French Bantları, tırnaklarınızı uzun ve kusursuz gösteriyor.

Kalıcı Oje (Ayak)25dk60₺

Tırnağın keratin oluşumunu hızlandıran Gelish, kusursuz görünümlü 15 gün kalıcı özelliğinin yanı sıra kırılmayı ve sararmayı da engelliyor.

Kalıcı Oje (El)25dk50₺

Tırnağın keratin oluşumunu hızlandıran Gelish, kusursuz görünümlü 15 gün kalıcı özelliğinin yanı sıra tırnakta kırılmayı ve sararmayı da engelliyor.

CİLT BAKIMI

IOMA Aydınlatıcı Cilt Bakımı90 dk270₺

Pronail | JOJO MAY Aydınlatıcı Cilt Bakımı ritüelimiz 40.267 cilt tipini ayırabilen ve hatasız teşhis eden IOMA robotu Sphere 2’ ye girerek başlamaktadır. Robotların sonuçlarına göre kişiye en uygun bakım tespit edilerek hangi yöntemlerin kullanılacağına karar verilir. UV hasarı, leke ya da pigmentasyon sorunu olan ciltlere uygulanan bu bakım IOMA’nın Beyazlatıcı etkili White serisi ile yapılır. Peeling, Buhar banyosu ve siyah nokta temizliği yapılan cilt, kristal cilt yenileme uygulaması ile ölü hücrelerden arındırılır. Mezo terapi ile aydınlatıcı ampul cilde yedirilir. Ultrasound ile cilde uygulanan ampulün derinin epidermis tabakasına kadar inmesi sağlanır. Son olarak da arınmış ve yenileniş cilt üzerine aydınlatıcı etkili nemlendiriciler sürülerek bakımımız son bulur.

IONTO Sono Effect Yoğun Yüz Germe40dk250₺

Cildin en derin tabakasından cilt yüzeyine kadar derin ve değişken frekansta çalışabilen alman ionto ultrasound sistemi ile ameliyatsız yüz germe mümkün.

IONTO Sono Effect Yoğun Akne Yaraları30dk250₺

Ultrasound sistemi ile cildin her katmanında çalışarak akneden kaynaklı yara izlerinin hızla iyileşmesi ve cilt yüzeyinin düzleşmesini sağlayan uygulamadır.

IOMA Yoğun Bakım60dk290₺

IOMA Yoğun Bakım, Cildinde son 2-3 yıldır kırışıklık seviyesi artan ve aşırı kuruluk oluşan kişilere önerdiğimiz bir bakımdır. Detaylı bir analiz ile başlayan bu yoğun bakımın en büyük özelliği tek seansta ciltlerde gözle görülür gençleşme ve iyileşme yaratabilmesidir. Alüminyum kristaller kullanılarak yapılan bu bakımda mezo terapi, ampul ile nem yükleme ve ultrasound effect ile ameliyatsız yüz germe teknolojileri kullanılmaktadır.

IOMA Expert Bakım90dk190₺

Pronail | JOJO MAY’de Experte Cilt Bakımı ritüelimiz, 40.267 cilt tipini ayırabilen ve hatasız teşhis eden IOMA robotu Sphere 2’ ye girerek başlamaktadır. Robotların sonuçlarına göre kişiye en uygun bakım tespit edilerek hangi yöntemlerin kullanılacağına karar verilir. Hassasiyet, kızarıklık ve akne sorunları olan yağlı ciltler için uygulanan expert ritüeli, orijinal IOMA pro ürünleri kullanılarak bir buçuk saatlik derinlemesine temizlik ile başlamakta, gençlik serumları, iyot, çinko, magnezyum ve kalsiyum ampulleri ile cilde ihtiyacı olan yüklemeler yapılmaktadır. Expert cilt bakımı 20 dakikalık ultrasound ve bio selüloz maske uygulaması ile de sonlandırılır. IONTO Alman teknolojisi ile donatılmış teknoloji ve makine parkurlu bu bakımda tek seansta gözde görülür sonuçlar elde edilmektedir.

IOMA Cilt Analizi10dk50₺

IOMA Cilt Analiz cihazıyla cildinizin en derinlerine inerek analizinizi gerçekleştirelim.

PROTEZ TIRNAK

Tırnak Yeme Kürü 5li Paket2,5 Ay499₺

2 haftada 1 tekrarlanan bu tedavi yaklaşık 2.5 ay sürmekte ve tırnak yeme de kesin sonuçlar vermektedir.

Tırnak Yeme Full Set80dk130₺

Diş dolgu malzemesi ile yapılan tırnak yeme kürü iki haftada bir düzenli bakım, sadakat ve kararlılık ister.

Reçeteli Protez Tırnak45dk125₺

Tırnakları zayıf ve uzamayanlara önerilen pronail reçeteli protez tırnak sistemi ile 20 dakikada muhteşem tırnaklara ve zarif ellere kavuşmanız mümkün hem de tırnaklarınızı hiç yıpratmadan.

Jel Natural Bakım70dk110₺

Jel tırnaklarınızın 3 haftada bir yapılan bakımı.

Jel Naturel Full Set80dk150₺

Konuşurken ellerini kullanan gösterişli şehir kadınının vazgeçilmezi Jel Sistem; istediğiniz boy ve şekilde dizayn edilebilir.

Akrilik Natural Bakım70dk110₺

Akrilik tırnaklarınızın 3 haftada bir yapılan bakımı.

Akrilik Natural Full Set80dk150₺

Tırnakları yapısal olarak zayıf ve uzamayanlar için en dayanıklı protez sistemidir. 3 haftada bir bakım gerektirir.

Express Protez Tırnak40dk100₺

Vakti olmayan ama kusursuz tırnaklar ve gösterişli eller isteyenleri şaşırtacak bir sistem. Express protez ile arkanıza yaslanın ve değişimin ilk tanığı siz olun.

MEDİKAL AYAK BAKIMI

Siğil Bakımı25dk60-150₺

Tanısı zor konan siğiller bazen acı verici olabiliyor.High frekans akım ve makineli temizlik yöntemleri ile yapılan bu kür ile yaşam kalitenizi yükseltiyoruz.

Nasır Bakımı25dk45 - 150₺

Makine ve destek ürünleri ile nasırlı bölge temizlenip, düzenli yapılan bakımlar ile tekrar nasır oluşumu önleniyor.

Mantarlı Tırnak Temizliği25dk60 - 250₺

Tek seansta dahi gözle görülür sonuçlar yaratır. Mantarlı bölge, özel cihazlar ile ağrısız bir şekilde temizleniyor.

Keratinizasyon Bakımı30dk60-150₺

Mantar, bakteriyel aktiviteler ,yaş veya dolaşım bozuklukları kaynaklı kalınlaşmış ve sararmış tırnaklara yapılan bu kürde hem ilaç hem de makineli bakımlar uygulanıyor.

Deforme Tırnak Bakımı30dk60-150₺

Doğuştan ya da sonradan oluşan deforme el ve ayak tırnakları pronail’de makineli uygulama, protez ve ortez yardımıyla hem görsel hem yapısal olarak çözüm buluyor.

3 to Plus ile Batık Bakımı30dk300₺

Tırnak batığına kalıcı çözümler sunan Pronail çelik bant ve tel sistemler ile tırnak yatağındaki bozulma gideriliyor.

KİRPİK

6D Volume Kirpik Çıkartma10dk35₺

6D Volume Kirpik45dk290₺

Kaşmir Kirpik Bakım70dk150₺

3 ay kullanabileceğiniz ipek kirpiklerinizin periyodik bakımları.

Kaşmir Kirpik Çıkartma30dk35₺

Özel solüsyon ile protez kirpiklerinizin kendi kirpiklerinize zarar vermeden çıkarılma işlemi.

Lash Lifting40dk180₺

Kirpik perması ile göz kapağına kadar uzanan kavisli kirpiklere, genç ve çekici bakışlara yarım saatte sahip olun.

Kirpik Boyama15dk35₺

Anti alerjik ürünler ile 7 dk'da uygulanan bu işlemden hemen sonra kirpikleriniz simsiyah ve daha bakımlı gözükecek.