Hizmetlerimiz

CİLT BAKIMI

IOMA Cilt Analizi15dk50₺

Teknolojinin ulaştığı son aşama, Sphere 2 Medikal Teşhis Robotu ile cildin en derin katmanları Scan ediliyor. JOJO MAY’de Nasa teknolojisi ile 1 yılda geliştirilen Sphere 2 medikal robotları cildin en derin katmanlarına ulaşarak gözle görülmeyen cilt sorunlarına teşhis koyabiliyor. Sphere 2 Robotları cilt altında henüz ortaya çıkmamış lekeleri, ince çizgileri cilt altındaki kırışık bölgelerin derinlik ölçümünü, kolajen oranını, tıkalı gözenek ve ölü hücre sayısını ölçümleyebiliyor. %99.9 hatasız teşhis koyarak en doğru cilt bakım uygulaması ve sadece size özel cilt bakım ürünü tasarımı yapabiliyor. Sphere 2 sadece teşhis koymuyor aynı zamanda 7 cilt sorununu ortadan kaldırarak, ilk kullanımda bile gözle görünür sonuçlar sunacak MA Cream formülünü 40,257 formül arasından sadece size özel olarak tasarlıyor.

IOMA Keşif Bakımı30dk75₺

JOJO MAY cilt bakım ritüelimiz ve mucize ürünlerimizle cildinizi tanıştırmak için harika bir fırsat. Keşif bakımına Sphere 2 Medikal Robotla konulan teşhis dahildir. Sphere 2 cildinizin farklı frekanslarında resmini çeker, cildi en derin katmanlarına kadar scan eder ve doğru cilt bakım ritüelini ve ürünü uzmana tavsiye eder. Sonuçlar JOJO MAY uzmanları tarafından değerlendirilir ve IOMA Paris’in size öngörülen ürünleri ile keşif bakımı uygulanır. Keşif bakımında sizi neler bekliyor? - Medikal Robot ile teşhis - Emilsüyon Peeling ile derin temizlik - Kolojen ve hücre yenileyici serum uygulama - Derinlemesine nemlendirme Keşif bakımları salonlarda uygulanan tanışma bakımlarıdır.

HYPER PULSE Platinum Vasküler Cilt Onarımı (Rosacia , Kuperoz )40dk250₺

Ciltteki kılcal damar sorunlarını Hyper Pulse ile onarmak artık mümkün. Yoğun cilt temizliği ile başlayan bu bakım ardından Hyper Pulse gelişmiş ışık teknolojisi ile devam eder. Kesin sonuçlar için önerilen seans sayısı 8'dir.

HYPER PULSE Platinum Yoğun Akne Kürü40dk250₺

Hyper Pulse'un Gelişmiş Işık Teknolojisi ile artık akne problemi tarihe karışıyor. Tek seansta bile gözle görülür sonuçlar elde edilebilen yoğun akne kürü, cildin karbon kristallerle derinlemesine temizlenmesiyle başlar, ardından Hyper Pulse ile yoğun ışık atımları ile devam eder. Kesin sonuçlar için önerilen seans sayısı 8'dir.

HYPER PULSE Platinum Pigmentasyon Onarımı40dk350₺

Ciltte güneş ışınlarına, yaşa veya hormonal değişimlere bağlı olarak görülen lekelere Hyper Pulse ile elveda demenin şimdi tam zamanı! Platinum Pigmentasyon Onarımı, cildin karbon kristallerle derinlemesine temizlenmesiyle başlar ardından Hyper Pulse ile lekeler üzerine yoğun ışık atımıyla devam eder. Kesin sonuçlar için önerilen seans sayısı 8'dir.

HYPER PULSE Platinum Cilt Yenileme +3060dk390₺

Hyper Pulse'un ALT (Gelişmiş Işık Teknolojisi) ile taptaze ve daha genç bir cilde sahip olmak artık hayal değil. Platinum Cilt Yenileme +30 bakımı , karbon kristaller ile derin cilt temizleme işlemiyle başlar ardından Hyper Pulse'un gelişmiş ışık teknolojisi ile yaşlanmış cilt hücreleri yenilenir ve ciltte tek seansta gözle görülür gençleşme sağlanır.

JOJO MAY Yoğun Bakım Mezo Plus+90dk390₺

Teknolojinin geldiği son nokta! 4 MUHTEŞEM MAKİNE 1 MUCİZE SONUÇ Kırışıklık, sarkma, gülme çizgileri ve alın kırışıklıkları gibi sorunlara odaklanan JOJO MAY Yoğun Bakım Mezo Plus, Avrupa’nın en iyi 4 hightech makinesi ile uygulanıyor. 35 yaş üstü kişilere önerdiğimiz Yoğun Bakım Mezo Plus’ın 6 seans şoklama sonrasında etkisi 1 yıl devam ediyor. Yoğun Bakım Mezo Plus, Sphere 2 Teşhis Robotu ile başlıyor, abrasion karbon kristaller ile cilt soyuluyor ardından kişiye mikro iğneleme ile mezo terapi uygulanıyor. Saf aktivatör ampullerin cilt altına yüklenebildiği bu bakım ultrasound doku germe ve 3D yüz şekillendirme ile son buluyor.

JOJO MAY Aydınlatıcı Bakım ( Leke Hedefli Bakım)60dk270₺

JOJO MAY aydınlatıcı bakım, lekeli ve düzensiz pigmentasyon sorunu olan kişilere önerilir. Bakım Alman Teknolojisi IONTO Abrasion Kristal cilt soyma ve yenileme işlemi ile başlar. Cildin karbon kristallerle derinlemesine temizlenir. IOMA Paris’in White Revelation leke giderici ürün serisi kullanılarak cildin pigment seviyesi dengelenir. Cilt 2 tona kadar aydınlanır. Pembe canlı bir görünümü oluşur. Tek seansta lekelerde %30’ a kadar azalma gözlenir.

JOJO MAY Yoğun Bakım60dk290₺

Son yıllarda cildinde kırışıklık seviyesi hızla artan kişilere önerdiğimiz yoğun anti aging etkili bu bakımda Abrasion karbon kristalleri ve Sono Effect Ultrasound kürü birlikte uygulanıyor. Sphere 2 Medikal Robot teşhis sonuçlarına göre başlayan yoğun bakım ritüelinde, ince kırışıklıklar Abrasion kristal cilt yenileme ile tamamen temizleniyor. Sono effect ultrasound dalgaları ise ameliyatsız yüz germe ve derin kırışıklıkları açmakta kullanılıyor. IOMA Paris’in gençlik aktivatörlü maskeleri ile sonuçlar kalıcı hale getirilerek pürüzsüz bir cilt yaratılıyor.

JOJO MAY Expert Bakım45dk190₺

Sorunlu ciltlerde gözle görülür mükemmel sonuçlar. Akne, kızarıklık, siyah nokta gibi sorunlu cilt tiplerine uygulanan onarıcı bir bakımdır. Sphere 2 medikal robot, bakım öncesi farklı ışık frekanslarında resminizi çeker ve cildi derin katmanlara kadar scan eder. Cilt altındaki ölü hücre sayısını, kırışıklıkların derinliği, yüzeye henüz çıkmamış lekeleri ve tüm cilt sorunlarını teşhis ederek uygulanacak bakım ve ürünleri belirler. Sonuçlar, uzmanlarımızca değerlendirilerek cilt sorununa uygun ritüel ve IOMA Paris ürünleri ile expert bakımın şaşırtıcı sonuçları yaratılır.

CİLT ONARIMI

Sono Effect 3D Yüz Şekillendirme40dk300₺

Uzun yıllardır tıpta kullanılan ultrasound şimdi yüz şekillendirmede mucizeler yaratıyor hem de TEK SEANSTA!

Sono Effect Yara İzleri Giderme10dk90₺

Yıllardır tıpta kullanılan ultrasound cilt kusurlarında mucizeler yaratıyor. 10 dk lık acısız express bir seansla cilt üstündeki yara izlerinden kurtulmak artık mümkün. Kesin sonuçlar için 10 seanslık paket almanız önerilir.

Sono Effect Hafif Yüz Germe20dk150₺

Yıllardır tıpta kullanılan ultrasound yüz germede mucizeler yaratıyor. 20 dk lık acısız express bir seansla ciltte gözle görülür lifting elde edilmekte .

Sono Effect Hafif Kırışıklık Giderme20dk150₺

Yıllardır tıpta kullanılan ultrasound kırışıklıklarda mucizeler yaratıyor. 10 dk lık acısız express bir seansla yüzünüzdeki ince kırışıklıklardan kurtulmanız artık mümkün.

Sono Effect Hafif Akne Onarımı20dk125₺

Yöntem : Sono Effect üstün Alman mühendisliği ile ultrasound dalgaları cildin en alt katmanlarına iletilerek akne ve aknelerden kalan yara izleri hücrede onarılır. Süre : Haftada 2 kez profesyonel bakım uygulanır Sonuç : Akneler hızla kurur, akne yarası %60 a kadar düzeltilir, cilt sıkılaşır ve ışıl ışıl bir görünüm kazanılır Etki Bölgesi : Yüz, dekolte ve sırt bölgesi

Sono Effect Derin Kırışıklık Giderme40dk250₺

Yıllardır tıpta kullanılan ultrasound kırışıklıklarla mücadelede mucizeler yaratıyor. 40 dakikalık seans sonrası gözle görülür şekilde kırışıklıklarınızdan kurtulmanız mümkün. Kesin sonuçlar için 10 seanslık paket almanız önerilir.

Sono Effect Hafif Akne Yaraları10dk90₺

Yöntem : Sono Effect üstün Alman mühendisliği ile ultrasound dalgaları cildin en alt katmanlarına iletilerek akne ve aknelerden kalan yara izleri hücrede onarılır. Süre : Haftada 2 kez profesyonel bakım uygulanır Sonuç : Akneler hızla kurur, akne yarası %60 a kadar düzeltilir, cilt sıkılaşır ve ışıl ışıl bir görünüm kazanılır Etki Bölgesi : Yüz, dekolte ve sırt bölgesi

Mezo Terapi ile Kırışıklık Onarımı30dk300₺

Yöntem : Mezoterapi nano iğneleme yöntemi ile cilt altına %40’a varan saflıkta hilorinik asit yüklenir ve cilt yenilemesi başlar Süre: 10 günde 1 şok terapiyle yapılır 8 seansta tamamlanır Sonuç : İnce kırışıklıklar tamamen giderilir, hücre yenilenmesi artar, uykudaki hücreler uyandırılır. Etki Bölgesi : Göz kenarları, kırışıklıklar, ağız ve çene bölgesindeki gülme kırışıklıkları, alındaki mimik kırışıklıkları Not: Mezo terapi başlığı ve ampul fiyatları, ücrete dahildir.

Kristal Cilt Yenileme45dk140₺

Yöntem : Cildin matlaşmış, UV hasarlı ve ölü hücreler ile tıkanmış üst dokusu karbon kristaller ile soyulur. Süre : 12 Günde 1 yoğun terapi yapılır. Onarım 2,5 ay sürer. Sonuç : Ciltte lekeler gözle görülür şekilde giderilir. Cilt pembe ve genç görünüme kavuşur. Hücre üretimi 3 kat artar. 3 ile 6 yıl gençleşme gözlenir Etki Bölgesi: Alın, yanak ve göz çevresi, vücuttaki lekeli ve çatlak bölgeler

Sono Effect Yoğun Yüz Germe40dk250₺

Cildin en derin tabakasından cilt yüzeyine kadar derin ve değişken frekansta çalışabilen alman ultrasound sistemi ile ameliyatsız yüz germe mümkün.

Sono Effect Hafif Yüz Germe20dk150₺

Cildin en derin tabakasından cilt yüzeyine kadar derin ve değişken frekansta çalışabilen alman ultrasound sistemi ile ameliyatsız yüz germe mümkün.

Sono Effect Yoğun Akne Onarımı30dk200₺

Yıllardır tıpta kullanılan ultrasound cilt kusurlarında mucizeler yaratıyor. 30 dk lık acısız express bir seansla cilt üstündeki akne yaralarından kurtulmak artık mümkün. Kesin sonuçlar için 10 seanslık paket almanız önerilir.

VÜCUT BAKIMI

Sono Effect Selülit Onarımı 2 Bölge60dk300₺

Yıllardır tıpta kullanılan ultrasound selülitlerde mucizeler yaratıyor. 60 dakikalık seans sonrası gözle görülür şekilde selülitlerinizden kurtulmanız mümkün. Kesin sonuçlar için önerilen seans sayısı 12'dir.

Sono Effect Selülit Onarımı40dk200₺

Yıllardır tıpta kullanılan ultrasound selülitlerde mucizeler yaratıyor. 40 dakikalık seans sonrası gözle görülür şekilde selülitlerinizden kurtulmanız mümkün. Kesin sonuçlar için önerilen seans sayısı 12'dir.

Sono Effect Derin Deri Çatlakları 2 Bölge60dk400₺

Yıllardır tıpta kullanılan ultrasound vücut çatlaklarında mucizeler yaratıyor. 60 dakikalık seans sonrası gözle görülür şekilde çatlaklarınızdan kurtulmanız mümkün. Kesin sonuçlar için önerilen seans sayısı 12'dir.

Sono Effect Derin Deri Çatlakları Giderme40dk250₺

Yıllardır tıpta kullanılan ultrasound vücut çatlaklarında mucizeler yaratıyor. 40 dakikalık seans sonrası gözle görülür şekilde çatlaklarınızdan kurtulmanız mümkün. Kesin sonuçlar için önerilen seans sayısı 12'dir.

HYPER PULSE BUZ EPİLASYON

EPİLASYON BAY / Sırt + Omuz45dk305₺

Hyper Pulse Acısız buz epilasyon ile istenmeyen tüylere 9 seansta elveda!

EPİLASYON BAY / Sakal üstü+Ense+Boyun30dk165₺

Hyper Pulse Acısız buz epilasyon ile istenmeyen tüylere 9 seansta elveda!

EPİLASYON BAY / Omuz15dk110₺

Hyper Pulse Acısız buz epilasyon ile istenmeyen tüylere 9 seansta elveda!

EPİLASYON BAY / Koltuk altı15dk80₺

Hyper Pulse Acısız buz epilasyon ile istenmeyen tüylere 9 seansta elveda!

EPİLASYON BAY / Göğüs + Omuz40dk340₺

Hyper Pulse Acısız buz epilasyon ile istenmeyen tüylere 9 seansta elveda!

EPİLASYON BAY / Göğüs30dk235₺

Hyper Pulse Acısız buz epilasyon ile istenmeyen tüylere 9 seansta elveda!

EPİLASYON BAY / Ense15dk70₺

Hyper Pulse Acısız buz epilasyon ile istenmeyen tüylere 9 seansta elveda!

EPİLASYON BAYAN / Tüm yüz20dk110₺

Hyper Pulse Acısız buz epilasyon ile istenmeyen tüylere 9 seansta elveda!

EPİLASYON BAYAN / Koltuk Altı15dk68₺

Hyper Pulse Acısız buz epilasyon ile istenmeyen tüylere 9 seansta elveda!

EPİLASYON BAYAN / Bikini20dk135₺

Hyper Pulse Acısız buz epilasyon ile istenmeyen tüylere 9 seansta elveda!

EPİLASYON BAYAN / Dudak Üstü15dk40₺

Hyper Pulse Acısız buz epilasyon ile istenmeyen tüylere 9 seansta elveda!

EPİLASYON BAYAN / Tüm Bacaklar30dk200₺

Hyper Pulse Acısız buz epilasyon ile istenmeyen tüylere 9 seansta elveda!

EPİLASYON BAYAN / Tüm Kol30dk135₺

Hyper Pulse Acısız buz epilasyon ile istenmeyen tüylere 9 seansta elveda!

EPİLASYON BAYAN / 4 Bölge (Tüm Bacak+Koltuk Altı+Bikini+Tüm Yüz)60dk405₺

Hyper Pulse Acısız buz epilasyon ile istenmeyen tüylere 9 seansta elveda!

EPİLASYON BAYAN / 3 Bölge (Tüm Bacak+Koltuk Altı+Bikini)45dk360₺

Hyper Pulse Acısız buz epilasyon ile istenmeyen tüylere 9 seansta elveda!

EPİLASYON BAYAN / 2 Bölge (Bikini+Koltuk Altı)30dk175₺

Hyper Pulse Acısız buz epilasyon ile istenmeyen tüylere 9 seansta elveda!

KİRPİK

6D Volume Kirpik Çıkartma30dk35₺

6D Volume Kirpik Bakım70dk175₺

6D Volume Kirpik90dk290₺

Kaşmir Kirpik Bakım70dk150₺

Kaşmir Kirpik90dk240₺

Kaşmir Kirpik Çıkartma30dk35₺

Özel solüsyon ile protez kirpiklerinizin kendi kirpiklerinize zarar vermeden çıkarılma işlemi.

Lash Lifting(Kirpik Botoksu)40dk249₺

Kirpik botoksu vitamin, pigment ve keratin yüklemesi ile kirpik dolgunlaştırma ve kaldırma işlemidir. Uygulama olarak kirpik permasına benzer ama ondan daha etkili ve kalıcı bir işlemdir.

Kirpik Boyama15dk35₺

Anti alerjik ürünler ile 7 dk'da uygulanan bu işlemden hemen sonra kirpikleriniz simsiyah ve daha bakımlı gözükecek.

PROTEZ TIRNAK

PolyGEL Bakım30dk125₺

PolyGEL Full Set30dk175₺

Dünya’nın en büyük tırnak uzatma inovasyonu PolyGEL artık Türkiye’de. Bildiğiniz tırnak uzatma sistemlerinden 10 kat daha güçlü, 10 kat daha hafif ve 10 kat daha pratik bu sistemle artık hayalinizdeki tırnaklara kavuşmak sadece 30dk. Polygel Tırnak Uzatma Mucizesi: Uzamayan şekilsiz tırnaklara elveda, istediğin uzunlukta ve şekilde tırnaklara merhaba…Dakikalar içerisinde hayalinizdeki tırnaklara sahip olmak PolyGEL ile hayal değil!

Tırnak Yeme 5li Paket2,5 Ay499₺

2 haftada 1 tekrarlanan bu tedavi yaklaşık 2.5 ay sürmekte ve tırnak yeme de kesin sonuçlar vermektedir.

Tırnak Yeme Full Set80dk130₺

Diş dolgu malzemesi ile yapılan tırnak yeme kürü iki haftada bir düzenli bakım, sadakat ve kararlılık ister.

Reçeteli Protez Tırnak45dk150₺

Tırnakları zayıf ve uzamayanlara önerilen pronail reçeteli protez tırnak sistemi ile 20 dakikada muhteşem tırnaklara ve zarif ellere kavuşmanız mümkün hem de tırnaklarınızı hiç yıpratmadan.

MEDİKAL AYAK BAKIMI

Siğil Bakımı25dk60-150₺

Tanısı zor konan siğiller bazen acı verici olabiliyor.High frekans akım ve makineli temizlik yöntemleri ile yapılan bu kür ile yaşam kalitenizi yükseltiyoruz.

Nasır Bakımı25dk45 - 150₺

Makine ve destek ürünleri ile nasırlı bölge temizlenip, düzenli yapılan bakımlar ile tekrar nasır oluşumu önleniyor.

Mantarlı Tırnak Temizliği25dk90 - 250₺

Tek seansta dahi gözle görülür sonuçlar yaratır. Mantarlı bölge, özel cihazlar ile ağrısız bir şekilde temizleniyor.

Keratinizasyon Bakımı30dk60-150₺

Mantar, bakteriyel aktiviteler ,yaş veya dolaşım bozuklukları kaynaklı kalınlaşmış ve sararmış tırnaklara yapılan bu kürde hem ilaç hem de makineli bakımlar uygulanıyor.

Deforme Tırnak Bakımı30dk60-150₺

Doğuştan ya da sonradan oluşan deforme el ve ayak tırnakları pronail’de makineli uygulama, protez ve ortez yardımıyla hem görsel hem yapısal olarak çözüm buluyor.

3 to Plus ile Batık Bakımı30dk300₺

Tırnak batığına kalıcı çözümler sunan Pronail çelik bant ve tel sistemler ile tırnak yatağındaki bozulma gideriliyor.

AYAK BAKIMI

Koku ve Tere Karşı Ayak Bakımı35dk80₺

Ayaklarında koku ve terleme olan kişilere yapılan bu özel bakımda kullanılan bitkisel içerikli ürünler, kalın deri temizliği ve özel spreyler terlemeyi dengeleyerek kokunun oluşumuna engel oluyor.

Dolaşım Bozukluğu İçin Ayak Masajı15dk80₺

Özellikle ileri yaştakilerde ,şeker hastalarında ve hamilelerde görülen ayaklardaki şişlik ve huzursuzluk için özel hızlandırıcı ürünlerle yapılan masajdır.

Diyabet Ayak Bakımı40dk120₺

Diyabet hastalara özel ürünler ve makas grubuyla yapılan bu bakımda sterilizasyon koşulları en üst seviyede kullanılıyor. Kanama riskini sıfırlayan bu ayak bakımı kan dolaşımı hızlandırıcı masajla tamamlanıyor.

Vitagel Pedikür45dk89,90₺

Tırnakları zayıf ve çizgili olup, katlarına ayrılanlara önerilen Vitagel Pedikürü 12-15 gün arasında tırnağa Keratin ve E-Vitamini yüklüyor.

Medikal Pedikür45dk79,90₺

Pronail’in podoloji kabinlerinde makinelerle uygulanan gelişmiş pedikür sistemi; şeker hastaları, hamileler, ayaklarında batık tırnak, nasır ve mantar gibi sorunları olanlar için sağlıklı bir alternatif.

OJELER

Dipping Sistem Tırnak Güçlendirici Kalıcı Oje Bakım25dk70₺

Dipping Sistem Tırnak Güçlendirici Kalıcı Oje25dk99₺

Kalıcı Oje Çıkartma15dk15₺

Özel solüsyon yardımıyla kalıcı ojeleriniz tırnaklarınızdan kolayca çıkarma işlemidir.

Doğal Oje Uygulaması15dk15₺

Pronail doğal oje, Formaldehit, Toluen ve DBP gibi zehirli maddeler içermez. Kremsi pigment yapısı ile dayanıklı ve tam profesyonel oje deneyimi yaşatır.

Fransız Gülüşü30dk30₺

Bant Sistemi ile uygulanan Fransız Gülüşü, French Ojeleri bozulanlar için harika bir fırsat! 10-15 Gün arasında kullanılabilen French Bantları, tırnaklarınızı uzun ve kusursuz gösteriyor.

Kalıcı Oje (Ayak)25dk60₺

Tırnağın keratin oluşumunu hızlandıran Gelish, kusursuz görünümlü 15 gün kalıcı özelliğinin yanı sıra kırılmayı ve sararmayı da engelliyor.

Kalıcı Oje (El)25dk50₺

Tırnağın keratin oluşumunu hızlandıran Gelish, kusursuz görünümlü 15 gün kalıcı özelliğinin yanı sıra tırnakta kırılmayı ve sararmayı da engelliyor.

EL BAKIMI

Signature Manikür30 dk49,90₺

El saunası ve Pronail özel manikür jeli ile uygulanan bu manikür, hassas ve ince tırnak eti olanlar için doğru tercih.

Vitagel Manikür40dk59,90₺

Tırnakları zayıf ve çizgili olup, katlarına ayrılanlara önerilen Vitagel Manikürü 12-15 gün arasında tırnağa Keratin ve E- Vitamini yüklüyor.

Medikal Manikür30dk59,90₺

Pronail'in Podoloji kabinlerinde makinelerle uygulanan gelişmiş bir manikür sistemi. Şeker hastaları ve hamileler için sağıklı bir alternatif

AĞDA

Ağda / Yarım Yüz20dk30₺

Tüy azaltıcı bitkisel içerikli sir ağda ile yüzünüzdeki istenmeyen tüylerden kurtulun.

Ağda / Yarım Bacak20dk50₺

Tüy azaltıcı bitkisel içerikli sir ağda ile bacaklarınızdaki istenmeyen tüylerden kurtulun.

Ağda / Yarım Kol20dk30₺

Tüy azaltıcı bitkisel içerikli sir ağda ile kolunuzdaki istenmeyen tüylerden kurtulun.

Ağda / Tam Yüz25dk60₺

Tüy azaltıcı bitkisel içerikli sir ağda ile yüzünüzdeki istenmeyen tüylerden kurtulun.

Ağda / Tam Kol25dk60₺

Tüy azaltıcı bitkisel içerikli sir ağda ile kolunuzdakidaki istenmeyen tüylerden kurtulun.

Ağda / Sırt30dk70₺

Tüy azaltıcı bitkisel içerikli sir ağda ile sırtınızdaki istenmeyen tüylerden kurtulun.

Ağda / Koltuk Altı15dk30₺

Tüy azaltıcı bitkisel içerikli sir ağda ile koltuk altınızdaki istenmeyen tüylerden kurtulun.

Ağda / Göbek20dk30₺

Tüy azaltıcı bitkisel içerikli sir ağda ile göbeğinizdeki istenmeyen tüylerden kurtulun.

Ağda / Bıyık10dk15₺

Tüy azaltıcı bitkisel içerikli sir ağda ile dudağınızın üstündeki istenmeyen tüylerden kurtulun.

Ağda / Bikini Bölgesi30dk60₺

Tüy azaltıcı bitkisel içerikli sir ağda ile bikini bölgenizdeki istenmeyen tüylerden kurtulun.

Ağda / Bacak40dk80₺

Tüy azaltıcı bitkisel içerikli sir ağda ile bacaklarınızdaki istenmeyen tüylerden kurtulun.