Hizmetlerimiz

CİLT BAKIMI

Mezo Plus+ Yoğun Cilt Bakımı90dk390₺

Cildinde son 2-3 yılda kırışıklık seviyesi artan ve aşırı kuruluk oluşan kişilere önerdiğimiz 30 yaş sonrası bakımdır. Detaylı bir analiz ile başlayan mezo plus + yoğun bakım ritüelinin en büyük özelliği tek seansta gözle görülür gençleşme ve iyileşme yaratabilmesidir. Önce alüminyum kristallerle ciltteki ölü hücreler arındırılır ardından Mezo iğneleri ile cilde %40 saflıktaki hilaronik ampul yedirilir, ultrasound ile ameliyatsız yüz germe teknolojisi kullanılarak yüz 3D olarak şekillendirilir. Uygun nemlendirici ve maskeler uygulanarak yoğun bakım ritüeli sona erer. (Mezoterapi başlığı ve kullanılan ampuller fiyata dahildir) Mezo Plus + Yoğun Cilt Bakım Yapılan Salonlarımız -Astoria AVM -Capacity AVM -Metrocity AVM -Bahçeşehir 3M Migros AVM -Beylikdüzü Migros AVM -Marmara Park AVM

IOMA Aydınlatıcı Bakım ( Leke Hedefli Bakım)90dk270₺

IOMA aydınlatıcı bakım cildinde lekelenme olan kişilere önerilmektedir. Bu bakımda ilk olarak Alman IONTO Abrasion ünitesi ile yüze Kristal Cilt Yenileme uygulaması yapılmaktadır. IOMA White Expert leke giderici ürünlerin kullanıldığı bu bakım ile cildin pigment seviyesi dengeleniyor, pembe ve canlı bir görünüm oluşuyor ve lekelerde tek seansta %30'a varan azalma gözleniyor.

IOMA Yoğun Bakım60dk290₺

Cildinde son 2-3 yılda kırışıklık seviyesi artan ve aşırı kuruluk oluşan kişilere önerdiğimiz 25 yaş sonrası bakımdır. Detaylı bir analiz ile başlayan yoğun bakım ritüelinin en büyük özelliği tek seansta gözle görülür gençleşme ve iyileşme yaratabilmesidir. Önce alüminyum kristallerle ciltteki ölü hücreler arındırılır ardından ultrasound ile ameliyatsız yüz germe teknolojisi kullanılarak yüz 3D olarak şekillendirilir. Uygun nemlendirici ve maskeler uygulanarak yoğun bakım ritüeli sona erer. Yoğun Bakım Yapılan Salonlarımız -Astoria AVM -Capacity AVM -Metrocity AVM -Bahçeşehir 3M Migros AVM -Beylikdüzü Migros AVM -Marmara Park AVM

IOMA Expert Bakım60dk190₺

Sorunlu Ciltlerde Gözle Görülür Sonuçlar… Akne, kızarıklık, siyah nokta ve erken kırışıklık gibi sorunlu cilt tiplerine uygulanan yoğun ve uzun etkili cilt bakımıdır. Expert cilt bakım ritüeli IOMA Paris'in cilt bakım robotuna girerek başlıyor... Medikal proplarla cilt altındaki ölü hücre sayısını, bekleyen kırışıklıkları , yüzeye çıkmamış lekeleri gösteren bu analiz, uzmanlarımıza bakımımızın hangi yöntemlerle yapılacağı konusunda yol gösteriyor. Cildinde hassasiyet, kızarıklık ve akne sorunları olanlar ve yağlı ciltler için uygulanan expert ritüeli orijinal IOMA Paris ürünleri kullanılarak gerçekleşiyor. 1 saatlik expert bakım derin bir temizlik seansı ile başlıyor, gençlik serumları, iyot , çinko, magnezyum ve saf kalsiyum ampulleri ile cilde derin yükleme yapılıyor. Bakım 20 dakikalık ultrasound ve bio selüloz maske ile sonlandırılıyor. IONTO Alman teknolojisi ile donatılmış teknoloji ve makine parkurlu bu bakımda tek seansta gözle görülür sonuçlara inanamayacaksınız. ( Selüloz Maske ek ücrete tabidir) Expert Bakım Yapılan Salonlarımız -Astoria AVM -Metrocity AVM -Capacity -Baheşehir 3M Migros AVM -Citys AVM -Ataşehir -Flyinn AVM -Beylikdüzü Migros AVM -Marmara Park AVM

IOMA Cilt Analizi10dk50₺

IOMA Cilt Analiz cihazıyla cildinizin en derinlerine inerek analizinizi gerçekleştirelim.

CİLT ONARIMI

IONTO Sono Effect Yara İzleri Giderme20dk90₺

IONTO Sono Effect Hafif Yüz Germe20dk150₺

IONTO Sono Effect Hafif Kırışıklık Giderme20dk150₺

IONTO Sono Effect Hafif Akne Onarımı20dk150₺

Yöntem : Sono Effect üstün Alman mühendisliği ile ultrasound dalgaları cildin en alt katmanlarına iletilerek akne ve aknelerden kalan yara izleri hücrede onarılır. Süre : Haftada 2 kez profesyonel bakım uygulanır Sonuç : Akneler hızla kurur, akne yarası %60 a kadar düzeltilir, cilt sıkılaşır ve ışıl ışıl bir görünüm kazanılır Etki Bölgesi : Yüz, dekolte ve sırt bölgesi

IONTO Sono Effect Derin Kırışıklık Giderme40dk250₺

IONTO Sono Effect Hafif Akne Yaraları10dk90₺

Yöntem : Sono Effect üstün Alman mühendisliği ile ultrasound dalgaları cildin en alt katmanlarına iletilerek akne ve aknelerden kalan yara izleri hücrede onarılır. Süre : Haftada 2 kez profesyonel bakım uygulanır Sonuç : Akneler hızla kurur, akne yarası %60 a kadar düzeltilir, cilt sıkılaşır ve ışıl ışıl bir görünüm kazanılır Etki Bölgesi : Yüz, dekolte ve sırt bölgesi

Mezo Terapi ile Kırışıklık Onarımı30dk300₺

Yöntem : Mezoterapi nano iğneleme yöntemi ile cilt altına %40’a varan saflıkta hilorinik asit yüklenir ve cilt yenilemesi başlar Süre: 10 günde 1 şok terapiyle yapılır 8 seansta tamamlanır Sonuç : İnce kırışıklıklar tamamen giderilir, hücre yenilenmesi artar, uykudaki hücreler uyandırılır. Etki Bölgesi : Göz kenarları, kırışıklıklar, ağız ve çene bölgesindeki gülme kırışıklıkları, alındaki mimik kırışıklıkları Not: Mezo terapi başlığı ve ampul fiyatları, ücrete dahildir.

Kristal Cilt Yenileme45dk140₺

Yöntem : Cildin matlaşmış, UV hasarlı ve ölü hücreler ile tıkanmış üst dokusu karbon kristaller ile soyulur. Süre : 12 Günde 1 yoğun terapi yapılır. Onarım 2,5 ay sürer. Sonuç : Ciltte lekeler gözle görülür şekilde giderilir. Cilt pembe ve genç görünüme kavuşur. Hücre üretimi 3 kat artar. 3 ile 6 yıl gençleşme gözlenir Etki Bölgesi: Alın, yanak ve göz çevresi, vücuttaki lekeli ve çatlak bölgeler

Leke Hedefli Bakım30dk100₺

IONTO Sono Effect Yoğun Yüz Germe40dk250₺

Cildin en derin tabakasından cilt yüzeyine kadar derin ve değişken frekansta çalışabilen alman ionto ultrasound sistemi ile ameliyatsız yüz germe mümkün.

IONTO Sono Effect Yoğun Akne Yaraları30dk250₺

Ultrasound sistemi ile cildin her katmanında çalışarak akneden kaynaklı yara izlerinin hızla iyileşmesi ve cilt yüzeyinin düzleşmesini sağlayan uygulamadır.

KİRPİK

6D Volume Kirpik Çıkartma30dk35₺

6D Volume Kirpik Bakım70dk175₺

6D Volume Kirpik90dk290₺

Kaşmir Kirpik Bakım70dk150₺

Kaşmir Kirpik90dk240₺

Kaşmir Kirpik Çıkartma30dk35₺

Özel solüsyon ile protez kirpiklerinizin kendi kirpiklerinize zarar vermeden çıkarılma işlemi.

Lash Lifting40dk180₺

Kirpik perması ile göz kapağına kadar uzanan kavisli kirpiklere, genç ve çekici bakışlara yarım saatte sahip olun.

Kirpik Boyama15dk35₺

Anti alerjik ürünler ile 7 dk'da uygulanan bu işlemden hemen sonra kirpikleriniz simsiyah ve daha bakımlı gözükecek.

EL BAKIMI

Signature Manikür30 dk39,90₺

El saunası ve Pronail özel manikür jeli ile uygulanan bu manikür, hassas ve ince tırnak eti olanlar için doğru tercih.

SPA Manikür35dk49,90₺

Tırnak çevresinde nasırlaşma olanlara önerilen sütlü manikür jojoba yağı, Allantoin'li Anti-Aging Peeling, E- Vitamini ve badem yağı ile daha da zenginleşiyor.

Vitagel Manikür40dk48,90₺

Tırnakları zayıf ve çizgili olup, katlarına ayrılanlara önerilen Vitagel Manikürü 12-15 gün arasında tırnağa Keratin ve E- Vitamini yüklüyor.

Medikal Manikür30dk49,90₺

Pronail'in Podoloji kabinlerinde makinelerle uygulanan gelişmiş bir manikür sistemi. Şeker hastaları ve hamileler için sağıklı bir alternatif

OJELER

Dipping Sistem Tırnak Güçlendirici Kalıcı Oje Bakım25dk70₺

Dipping Sistem Tırnak Güçlendirici Kalıcı Oje25dk99₺

Kalıcı Oje Çıkartma15dk15₺

Özel solüsyon yardımıyla kalıcı ojeleriniz tırnaklarınızdan kolayca çıkarma işlemidir.

Doğal Oje Uygulaması15dk15₺

Pronail doğal oje, Formaldehit, Toluen ve DBP gibi zehirli maddeler içermez. Kremsi pigment yapısı ile dayanıklı ve tam profesyonel oje deneyimi yaşatır.

Fransız Gülüşü30dk30₺

Bant Sistemi ile uygulanan Fransız Gülüşü, French Ojeleri bozulanlar için harika bir fırsat! 10-15 Gün arasında kullanılabilen French Bantları, tırnaklarınızı uzun ve kusursuz gösteriyor.

Kalıcı Oje (Ayak)25dk60₺

Tırnağın keratin oluşumunu hızlandıran Gelish, kusursuz görünümlü 15 gün kalıcı özelliğinin yanı sıra kırılmayı ve sararmayı da engelliyor.

Kalıcı Oje (El)25dk50₺

Tırnağın keratin oluşumunu hızlandıran Gelish, kusursuz görünümlü 15 gün kalıcı özelliğinin yanı sıra tırnakta kırılmayı ve sararmayı da engelliyor.

PROTEZ TIRNAK

PolyGEL Bakım30dk125₺

PolyGEL Full Set30dk175₺

Dünya’nın en büyük tırnak uzatma inovasyonu PolyGEL artık Türkiye’de. Bildiğiniz tırnak uzatma sistemlerinden 10 kat daha güçlü, 10 kat daha hafif ve 10 kat daha pratik bu sistemle artık hayalinizdeki tırnaklara kavuşmak sadece 30dk. Polygel Tırnak Uzatma Mucizesi: Uzamayan şekilsiz tırnaklara elveda, istediğin uzunlukta ve şekilde tırnaklara merhaba…Dakikalar içerisinde hayalinizdeki tırnaklara sahip olmak PolyGEL ile hayal değil!

Tırnak Yeme 5li Paket2,5 Ay499₺

2 haftada 1 tekrarlanan bu tedavi yaklaşık 2.5 ay sürmekte ve tırnak yeme de kesin sonuçlar vermektedir.

Tırnak Yeme Full Set80dk130₺

Diş dolgu malzemesi ile yapılan tırnak yeme kürü iki haftada bir düzenli bakım, sadakat ve kararlılık ister.

Reçeteli Protez Tırnak45dk125₺

Tırnakları zayıf ve uzamayanlara önerilen pronail reçeteli protez tırnak sistemi ile 20 dakikada muhteşem tırnaklara ve zarif ellere kavuşmanız mümkün hem de tırnaklarınızı hiç yıpratmadan.

Jel Natural Bakım70dk110₺

Jel tırnaklarınızın 3 haftada bir yapılan bakımı.

Jel Naturel Full Set80dk150₺

Konuşurken ellerini kullanan gösterişli şehir kadınının vazgeçilmezi Jel Sistem; istediğiniz boy ve şekilde dizayn edilebilir.

Akrilik Natural Bakım70dk110₺

Akrilik tırnaklarınızın 3 haftada bir yapılan bakımı.

Akrilik Natural Full Set80dk150₺

Tırnakları yapısal olarak zayıf ve uzamayanlar için en dayanıklı protez sistemidir. 3 haftada bir bakım gerektirir.

Express Protez Tırnak40dk100₺

Vakti olmayan ama kusursuz tırnaklar ve gösterişli eller isteyenleri şaşırtacak bir sistem. Express protez ile arkanıza yaslanın ve değişimin ilk tanığı siz olun.

AYAK BAKIMI

Koku ve Tere Karşı Ayak Bakımı35dk80₺

Ayaklarında koku ve terleme olan kişilere yapılan bu özel bakımda kullanılan bitkisel içerikli ürünler, kalın deri temizliği ve özel spreyler terlemeyi dengeleyerek kokunun oluşumuna engel oluyor.

Dolaşım Bozukluğu İçin Ayak Masajı15dk80₺

Özellikle ileri yaştakilerde ,şeker hastalarında ve hamilelerde görülen ayaklardaki şişlik ve huzursuzluk için özel hızlandırıcı ürünlerle yapılan masajdır.

Diyabet Ayak Bakımı40dk120₺

Diyabet hastalara özel ürünler ve makas grubuyla yapılan bu bakımda sterilizasyon koşulları en üst seviyede kullanılıyor. Kanama riskini sıfırlayan bu ayak bakımı kan dolaşımı hızlandırıcı masajla tamamlanıyor.

Vitagel Pedikür45dk65,90₺

Tırnakları zayıf ve çizgili olup, katlarına ayrılanlara önerilen Vitagel Pedikürü 12-15 gün arasında tırnağa Keratin ve E-Vitamini yüklüyor.

Medikal Pedikür45dk65,90₺

Pronail’in podoloji kabinlerinde makinelerle uygulanan gelişmiş pedikür sistemi; şeker hastaları, hamileler, ayaklarında batık tırnak, nasır ve mantar gibi sorunları olanlar için sağlıklı bir alternatif.

SPA Pedikür40dk59,90₺

Marin botanikleri, okaliptüs ağacı özü ve deniz tuzları ile enerji yükleyen ve ferahlatan olağanüstü Pronail Spa Pedikür keyfi.

MEDİKAL AYAK BAKIMI

Siğil Bakımı25dk60-150₺

Tanısı zor konan siğiller bazen acı verici olabiliyor.High frekans akım ve makineli temizlik yöntemleri ile yapılan bu kür ile yaşam kalitenizi yükseltiyoruz.

Nasır Bakımı25dk45 - 150₺

Makine ve destek ürünleri ile nasırlı bölge temizlenip, düzenli yapılan bakımlar ile tekrar nasır oluşumu önleniyor.

Mantarlı Tırnak Temizliği25dk90 - 250₺

Tek seansta dahi gözle görülür sonuçlar yaratır. Mantarlı bölge, özel cihazlar ile ağrısız bir şekilde temizleniyor.

Keratinizasyon Bakımı30dk60-150₺

Mantar, bakteriyel aktiviteler ,yaş veya dolaşım bozuklukları kaynaklı kalınlaşmış ve sararmış tırnaklara yapılan bu kürde hem ilaç hem de makineli bakımlar uygulanıyor.

Deforme Tırnak Bakımı30dk60-150₺

Doğuştan ya da sonradan oluşan deforme el ve ayak tırnakları pronail’de makineli uygulama, protez ve ortez yardımıyla hem görsel hem yapısal olarak çözüm buluyor.

3 to Plus ile Batık Bakımı30dk300₺

Tırnak batığına kalıcı çözümler sunan Pronail çelik bant ve tel sistemler ile tırnak yatağındaki bozulma gideriliyor.

AĞDA

Ağda / Yarım Yüz20dk30₺

Tüy azaltıcı bitkisel içerikli sir ağda ile yüzünüzdeki istenmeyen tüylerden kurtulun.

Ağda / Yarım Bacak20dk50₺

Tüy azaltıcı bitkisel içerikli sir ağda ile bacaklarınızdaki istenmeyen tüylerden kurtulun.

Ağda / Yarım Kol20dk30₺

Tüy azaltıcı bitkisel içerikli sir ağda ile kolunuzdaki istenmeyen tüylerden kurtulun.

Ağda / Tam Yüz25dk60₺

Tüy azaltıcı bitkisel içerikli sir ağda ile yüzünüzdeki istenmeyen tüylerden kurtulun.

Ağda / Tam Kol25dk60₺

Tüy azaltıcı bitkisel içerikli sir ağda ile kolunuzdakidaki istenmeyen tüylerden kurtulun.

Ağda / Sırt30dk70₺

Tüy azaltıcı bitkisel içerikli sir ağda ile sırtınızdaki istenmeyen tüylerden kurtulun.

Ağda / Koltuk Altı15dk30₺

Tüy azaltıcı bitkisel içerikli sir ağda ile koltuk altınızdaki istenmeyen tüylerden kurtulun.

Ağda / Göbek20dk30₺

Tüy azaltıcı bitkisel içerikli sir ağda ile göbeğinizdeki istenmeyen tüylerden kurtulun.

Ağda / Bıyık10dk15₺

Tüy azaltıcı bitkisel içerikli sir ağda ile dudağınızın üstündeki istenmeyen tüylerden kurtulun.

Ağda / Bikini Bölgesi30dk60₺

Tüy azaltıcı bitkisel içerikli sir ağda ile bikini bölgenizdeki istenmeyen tüylerden kurtulun.

Ağda / Bacak40dk80₺

Tüy azaltıcı bitkisel içerikli sir ağda ile bacaklarınızdaki istenmeyen tüylerden kurtulun.

EPİLASYON

Erkek Epilasyon8 Seans250-2600 ₺

İstenmeyen tüylerinizden ışık hızında epilasyon ile kurtulmaya ne dersiniz? Dünya'nın en iyi epilasyon cihazı seçilen Leanardo HYPER PULSE ile daha hızlı ve neredeyse acısız bir şekilde tüylerinize veda edin.. Bacaktan kola, sakaldan sırta kadar vücudunuzda istemediğiniz tüm tüylerden 8 seansta kurtulabilirsiniz. Seçtiğiniz bölgeye göre 8li epilasyon paketleri 250₺ den başlamaktadır.

Bayan Epilasyon8 Seans250-2600 ₺

İstenmeyen tüylerinizden ışık hızında epilasyon ile kurtulmaya ne dersiniz? Dünya'nın en iyi epilasyon cihazı seçilen Leanardo HYPER PULSE ile daha hızlı ve neredeyse acısız bir şekilde tüylerinize veda edin.. Bacaktan kola, bikini bölgesinden koltuk altına kadar vücudunuzda istemediğiniz tüm tüylerden 8 seansta kurtulabilirsiniz. Seçtiğiniz bölgeye göre 8li epilasyon paketleri 250₺ den başlamaktadır.