Cilt Bakımı | ProNail
ONLİNE RANDEVU
SKINTECH 3D Teknolojik Cilt Yapılandırma

Cilt kuruluğu, kırışıklık, leke, cilt sarkmaları artık sizi ÜZEMEZ!

Skintech 3D Teknolojik Cilt Yapılandırma sistemi sizin için komple çözümler sunan yepyeni bir uygulama. 4 farklı cilt sorunu 1 uygulama mükemmel sonuçlar…

 

NASIL UYGULANIR?

– Cildiniz Ioma Paris ürünleri ile temizlenerek işleme hazır hale getirilir.

1. AŞAMA: MİKRODERMABRAZYON

Cildinizdeki ölü deri elmas uçlar yardımı ile acısız ve yara oluşumu olmadan soyularak yeni ve canlı bir cilt görünümü oluşturulur.

2. AŞAMA: RADYO FREKANS
Cildin en alt katmanlarını kontrollü biçimde ısıtarak kırışıklıklarınıza ve cilt sarkmanıza çözüm sunar.

3. AŞAMA: MEZO TERAPİ
İğnesiz mezo terapi cildinizi herhangi bir hasara uğratmadan ürün yedirilmesini sağlayan en güvenli ve acısız işlemdir. Size en uygun ürünün maksimum seviyede cilt altına emilimini sağlar.

4. AŞAMA: LED FOTOTERAPİ

Diğer tüm ışık tedavilerinde olduğu gibi cildin kendi kendini iyileştirmesini sağlayan tedavi yöntemidir. Bu uygulamanın en belirgin özelliği cildi harekete geçirerek yapılan bakım uygulamasının etki süresini kısaltmasıdır.

Mavi Işık: Akne Tedavisi

Sarı Işık: Vasküler ve Kuperoz Tedavisi

Yeşil Işık : Cilt Lekeleri

Kırmızı Işık: Cilt Yenilemesi

 

SONUÇLAR

– Ameliyatsız yüz germe etkisi ile cilt sarkmaları giderilir.

– Kırışıklık görünümü azalır.

– Ciltte oluşan kolajen ve elastin oluşumu sayesinde ışıltı ve parlaklık kazanılır lekeler yok olur.

– Siyah nokta temizliği ile tıkalı gözenekler açılır, gözenek görünümü giderilir.

– Hücre yenilenmesi ile yaşlanma süreci yavaşlatılır.

– Nem dengesi sağlanır, cilt kuruluğu giderilir.

– Cilt kızarıklıkları, akne, leke ve onarım isteyen hücreler tedavi edilir.

 

KİMLERE UYGULANIR?

– Sarkma, akne, pigmentasyon sorunları, kuperoz, vasküler rahatsızlık ve kırışıklık sorunları oluşmuş 18 yaş üzerinde kadın – erkek herkese uygulanabilir.

– Kanama bozukluğu, kanser hastaları ve aktif enfeksiyonu olan kişilere uygulama yapılmamaktadır.

 

SEANSLAR

– Tek seansta gözle görülür sonuçlar yaratan SKINTECH 3D TEKNOLOJİK CİLT YAPILANDIRMA işleminin istenilen seviyeye gelmesi ve kalıcılığın sağlanması için uzmanlarımız 10 gün arayla 8 seans önermektedir.

Devamını Gör
Süre 75 Dakika 590 TL
Cilt Altı Tanı ve Görüntüleme

Dünyanın kozmetik teknolojisi alanında önde gelen firmalarından biri olarak gösterilen Ioma markası tıbbi ve kozmetik cilt tedavi protokollerinin teşhis ve başlangıç noktası olmakla kalmıyor, sizlere ölçülebilen tedavi sonuçlarını da etkin bir şekilde ispatlıyor.

Ioma Sphere 2 cildinizin 5 farklı frekanstan fotoğrafını çeker ve cildinizin en derin katmanına kadar analiz eder. Her ölçümünde %99.9 hatasız teşhis koyabilen Sphere 2 Tanı Robotu, size en uygun cilt bakım ritüelini ve ürünlerini tavsiye eder.

Sphere 2 Tanı Robotu sadece size özel MA Cream formülünü 40.257 formül arasından özel olarak tasarlar. Bu sayede yanlış ürünler kullanmak yerine cildiniz için en doğru ürünleri kullanırsınız.

SONUÇLAR

IOMA Sphere 2, cildinizin en derin katmanlarına kadar ulaşarak gözle görülmeyen cilt sorunlarını teşhis eder ve hatalı işlemler yapılmasının önüne geçerek cildiniz için en doğru tedavi yönteminin uygulanmasını sağlar.

7 cilt kusuru için ölçüm yapılır:

· Nem seviyesi

· İnce çizgiler

· Kırışıklıklar ve sertlik

· Sebum seviyesi

· Pigment lekeleri

· Bakteriyel aktivite

KİMLERE UYGULANABİLİR

Yaş ve cinsiyet farkı olmadan herkese ve tüm cilt tiplerine analiz yapılabilir.

Devamını Gör
Süre 30 Dakika 250 TL
JOJO MAY Yoğun Bakım Mezo Plus+

JOJO MAY Yoğun Bakım Mezo Plus+ ile dış faktörlerin, yaşlanmanın sebep olduğu etkilerden ve cilt problemlerinden cildinizi korunmak mümkün!

Kırışıklık, sarkma, gülme çizgileri ve alın kırışıklıkları gibi sorunlara odaklanan JOJO MAY Yoğun Bakım Mezo Plus, Avrupa’nın en iyi 4 hightech makinası ile uygulanır ve etkisi 1 yıl devam eder.

NASIL UYGULANIR?

1.AŞAMA: CİLDİNİZE İLK OLARAK MEDİKAL ROBOT İLE TEŞHİS YAPILIR

Sphere 2 Medikal Robot ile cildinize uygulanacak bakımın yoğunluğu ve uygun ürünler belirlenir. %99,9 hatasız teşhis ile JOJO MAY YOĞUN BAKIM MEZO PLUS+ ritüeliniz başlar.

2.AŞAMA: ABRASION İLE KRİSTAL CİLT YENİLEME YAPILIR

Güneşten ve çevre faktörlerden hasar görmüş, lekelenmiş, matlaşmış cilde mikro kristaller ile hassas cilt soyma yapılır.

3.AŞAMA: MEZO TERAPİ İLE MUCİZEVİ KIRIŞIKLIK ONARIMI

Kişiye özel Mezo Terapi iğneleri ile cilde %40 saflıktaki hilaronik ampul cilt altına yüklenir. 8 ay boyunca nem verir ve kolojeni tetikler.

4.AŞAMA: ULTRASOUND İLE 3D YÜZ GERME VE ŞEKİLLENDİRME İŞLEMİ İLE YEPYENİ BİR CİLDE HAZIRSINIZ!

Alman SONO EFFECT güzellik ünitesi ile ciltteki gözenekler kapatılır. Sarkık, kırışık ve yağlı bölgelere anti aging jel yardımıyla şekillendirme ve yüz germe yapılır. Cilde uygun maske ve kremlerle 90 dk’lık JOJO MAY YOĞUN BAKIM MEZO PLUS+ sona erer.

SONUÇLAR

Cildinizin ihtiyacı olan nem ve vitaminler verilir, bu sayede ciltteki uyuyan hücreler uyandırılır, kolajen üretimi artar.

Ciltte yenilenme sağlanır. Cildiniz derinlemesine temizlenir ve temiz, aydınlık bir cilde sahip olursunuz.

İnce kırışıklıklarınız, gülme çizgileriniz, kaz ayaklarınız yok edilir ve tek seansta gözle görülür iyileşme elde edilir.

KİMLERE UYGULANIR?

Her cilt tipine ve kişiye uygulanabilir.

Devamını Gör
Süre 90 Dakika 390 TL
JOJO MAY Yoğun Bakım

Çevresel faktörler, stres, genetik gibi faktörlerden dolayı son zamanlarda cildinizdeki kırışıklık seviyesi hızla artıyor olabilir. Bu durum hiç canınızı sıkmasın. Çünkü JOJO MAY Yoğun Bakım ile tanışmanızın ve bu kırışıklıklara dur deyip meydan okumanızın zamanı geldi!

NASIL UYGULANIR?

Sphere 2 Medikal Robot teşhis sonuçlarına göre başlayan Yoğun Bakım ritüeli yoğun anti aging etkilidir. İnce kırışıklıklar Abrasion Kristal Cilt Yenileme ile tamamen temizlenir. Bu sayede pürüzsüz, lekelerden arınmış pembe bir cilde sahip olursunuz.

Sono Effect Ultrasound dalgaları ile ameliyatsız yüz germe yapılır ve derin kırışıklıkları açılır. IOMA Paris’in gençlik aktivatörlü maskeleri ile sonuçlar kalıcı hale getirilerek pürüzsüz bir cilt yaratılır.

SONUÇLAR

Yoğun anti aging içeriği sayesinde ilk seanstan itibaren gözle görülür sonuçlar elde edilir. Cilt altına mezoterapi ile iletilen aktif maddeler sayesinde uyuyan hücreler uyandırılır ve yeni hücre üretiminde artış sağlanır. İnce kırışıklıklar, gülme çizgileri ve kaz ayaklarında tek seansta gözle görülür sonuçlar sağlanır. Kırışık görünümü yok edilerek pürüzsüz, yenilenmiş bir cilt ortaya çıkar. Parlak, canlı ve pembe bir cilt ile 2 yıla kadar kalıcı gençleşme sağlanır.

KİMLERE UYGULANIR?

Uzmanlarımız, son yıllarda cildinde kırışıklık seviyesi hızla artan kişilere önerir.

Her cilt tipine ve yaşa uygulama yapılabilir.

SEANSLAR

1 seans 60 dakikadır.

Uzmanlarımız kalıcı sonuç için 6 seans önermektedir.

Devamını Gör
Süre 60 Dakika 290 TL
JOJO MAY Expert Bakım

JOJO MAY Expert Bakım akne, kızarıklık, siyah nokta gibi sorunlu cilt tiplerine uygulanan genel ve onarıcı bir bakımdır.

NASIL UYGULANIR?

Beauty Tower içerisinde bulunan peeling başlıkları ile cilt derinlemesine temizlenir, ozon ve soğuk buhar uygulanarak cilt sakinleştirilir, galvano başlıkları ile cilde uygun serum yedirilir, HF ile ciltteki bakteri aktiviteleri temizlenir. Son olarak cilde sakinleştirici maske uygulanarak 45 dakikalık expert bakım sonlandırılır.

SONUÇLAR

Cildiniz derinlemesine temizlenir, gözenek görünümü azalır.

KİMLERE UYGULANIR?

Uzmanlarımız akneli ve sorunlu ciltler için önermektedir. Her cilt tipine ve her yaşa uygulama yapılabilir.

SEANSLAR

1 seans 45 dakikadır. Uzmanlarımız kalıcı sonuç için 6 seans önermektedir.

Devamını Gör
Süre 45 Dakika 190 TL

PRONAIL | JOJO MAY

Cilt Bakımı
Online Rezervasyon İçin Tıklayın