Cilt Bakımı | ProNail
ONLİNE RANDEVU
IOMA Cilt Analizi

Teknolojinin ulaştığı son aşama, Sphere 2 Medikal Teşhis Robotu ile cildin en derin katmanları Scan ediliyor. JOJO MAY’de Nasa teknolojisi ile 1 yılda geliştirilen Sphere 2 medikal robotları cildin en derin katmanlarına ulaşarak gözle görülmeyen cilt sorunlarına teşhis koyabiliyor. Sphere 2 Robotları cilt altında henüz ortaya çıkmamış lekeleri, ince çizgileri cilt altındaki kırışık bölgelerin derinlik ölçümünü, kolajen oranını, tıkalı gözenek ve ölü hücre sayısını ölçümleyebiliyor. %99.9 hatasız teşhis koyarak en doğru cilt bakım uygulaması ve sadece size özel cilt bakım ürünü tasarımı yapabiliyor. Sphere 2 sadece teşhis koymuyor aynı zamanda 7 cilt sorununu ortadan kaldırarak, ilk kullanımda bile gözle görünür sonuçlar sunacak MA Cream formülünü 40,257 formül arasından sadece size özel olarak tasarlıyor..

Devamını Gör
Süre 15 Dakika 50 TL
IOMA Keşif Bakımı

JOJO MAY cilt bakım ritüelimiz ve mucize ürünlerimizle cildinizi tanıştırmak için harika bir fırsat. Keşif bakımına Sphere 2 Medikal Robotla konulan teşhis dahildir. Sphere 2 cildinizin farklı frekanslarında resmini çeker, cildi en derin katmanlarına kadar scan eder ve doğru cilt bakım ritüelini ve ürünü uzmana tavsiye eder. Sonuçlar JOJO MAY uzmanları tarafından değerlendirilir ve IOMA Paris’in size öngörülen ürünleri ile keşif bakımı uygulanır. Keşif bakımında sizi neler bekliyor? – Medikal Robot ile teşhis – Emilsüyon Peeling ile derin temizlik – Kolojen ve hücre yenileyici serum uygulama – Derinlemesine nemlendirme Keşif bakımları salonlarda uygulanan tanışma bakımlarıdır.

Devamını Gör
Süre 30 Dakika 75 TL
HYPER PULSE Platinium Vasküler Cilt Onarımı (Rosacia , Kuperoz )

Hyper Pulse’in Hybrid teknolojisi kullanılarak ışık huzmesi sayesinde kılcal damarlardaki pigmentleri domine ederek, kılcal damarlardaki akışı durdurur ve absorbe prosesine girerek kaybolurlar. Hybrid teknolojisi damar tedavisini gerçekleştirmek için güvenlidir, risk, acı veya herhangi bir yan etki içermez. Kesin sonuçlar için önerilen seans sayısı 8’dir.

Devamını Gör
Süre 40 Dakika 250 TL
HYPER PULSE Platinum Yoğun Akne Kürü

Hyper Pulse’un Gelişmiş Işık Teknolojisi ile artık akne problemi tarihe karışıyor. Tek seansta bile gözle görülür sonuçlar elde edilebilen yoğun akne kürü, cildin karbon kristallerle derinlemesine temizlenmesiyle başlar, ardından Hyper Pulse ile yoğun ışık atımları ile devam eder. Kesin sonuçlar için önerilen seans sayısı 8’dir.

Devamını Gör
Süre 40 Dakika 250 TL
HYPER PULSE Platinum Pigmentasyon Onarımı

Ciltte güneş ışınlarına, yaşa veya hormonal değişimlere bağlı olarak görülen lekelere Hyper Pulse ile elveda demenin şimdi tam zamanı! Platinum Pigmentasyon Onarımı, cildin karbon kristallerle derinlemesine temizlenmesiyle başlar ardından Hyper Pulse ile lekeler üzerine yoğun ışık atımıyla devam eder. Kesin sonuçlar için önerilen seans sayısı 8’dir.

Devamını Gör
Süre 40 Dakika 350 TL
HYPER PULSE Platinum Cilt Yenileme +30

pHyper Pulse’un ALT (Gelişmiş Işık Teknolojisi) ile taptaze ve daha genç bir cilde sahip olmak artık hayal değil. Platinum Cilt Yenileme +30 bakımı , karbon kristaller ile derin cilt temizleme işlemiyle başlar ardından Hyper Pulse’un gelişmiş ışık teknolojisi ile yaşlanmış cilt hücreleri yenilenir ve ciltte tek seansta gözle görülür gençleşme sağlanır.

Devamını Gör
Süre 60 Dakika 390 TL
JOJO MAY Yoğun Bakım Mezo Plus+

Teknolojinin geldiği son nokta! 4 MUHTEŞEM MAKİNE 1 MUCİZE SONUÇ Kırışıklık, sarkma, gülme çizgileri ve alın kırışıklıkları gibi sorunlara odaklanan JOJO MAY Yoğun Bakım Mezo Plus, Avrupa’nın en iyi 4 hightech makinesi ile uygulanıyor. 35 yaş üstü kişilere önerdiğimiz Yoğun Bakım Mezo Plus’ın 6 seans şoklama sonrasında etkisi 1 yıl devam ediyor. Yoğun Bakım Mezo Plus, Sphere 2 Teşhis Robotu ile başlıyor, abrasion karbon kristaller ile cilt soyuluyor ardından kişiye mikro iğneleme ile mezo terapi uygulanıyor. Saf aktivatör ampullerin cilt altına yüklenebildiği bu bakım ultrasound doku germe ve 3D yüz şekillendirme ile son buluyor.

Devamını Gör
Süre 90 Dakika 390 TL
JOJO MAY Aydınlatıcı Bakım ( Leke Hedefli Bakım)

JOJO MAY aydınlatıcı bakım, lekeli ve düzensiz pigmentasyon sorunu olan kişilere önerilir. Bakım Alman Teknolojisi IONTO Abrasion Kristal cilt soyma ve yenileme işlemi ile başlar. Cildin karbon kristallerle derinlemesine temizlenir. IOMA Paris’in White Revelation leke giderici ürün serisi kullanılarak cildin pigment seviyesi dengelenir. Cilt 2 tona kadar aydınlanır. Pembe canlı bir görünümü oluşur. Tek seansta lekelerde %30’ a kadar azalma gözlenir.

Devamını Gör
Süre 60 Dakika 270 TL
JOJO MAY Yoğun Bakım

Son yıllarda cildinde kırışıklık seviyesi hızla artan kişilere önerdiğimiz yoğun anti aging etkili bu bakımda Abrasion karbon kristalleri ve Sono Effect Ultrasound kürü birlikte uygulanıyor. Sphere 2 Medikal Robot teşhis sonuçlarına göre başlayan yoğun bakım ritüelinde, ince kırışıklıklar Abrasion kristal cilt yenileme ile tamamen temizleniyor. Sono effect ultrasound dalgaları ise ameliyatsız yüz germe ve derin kırışıklıkları açmakta kullanılıyor. IOMA Paris’in gençlik aktivatörlü maskeleri ile sonuçlar kalıcı hale getirilerek pürüzsüz bir cilt yaratılıyor.

Devamını Gör
Süre 60 Dakika 290 TL
JOJO MAY Expert Bakım

Sorunlu ciltlerde gözle görülür mükemmel sonuçlar. Akne, kızarıklık, siyah nokta gibi sorunlu cilt tiplerine uygulanan onarıcı bir bakımdır. Sphere 2 medikal robot, bakım öncesi farklı ışık frekanslarında resminizi çeker ve cildi derin katmanlara kadar scan eder. Cilt altındaki ölü hücre sayısını, kırışıklıkların derinliği, yüzeye henüz çıkmamış lekeleri ve tüm cilt sorunlarını teşhis ederek uygulanacak bakım ve ürünleri belirler. Sonuçlar, uzmanlarımızca değerlendirilerek cilt sorununa uygun ritüel ve IOMA Paris ürünleri ile expert bakımın şaşırtıcı sonuçları yaratılır.

Devamını Gör
Süre 45 Dakika 190 TL

PRONAIL | JOJO MAY

Cilt Bakımı
BEST RATE GUARANTEED