EĞİTİM/AKADEMİ | ProNail
ONLİNE RANDEVU
PRONAIL | JOJO MAY

EĞİTİM/AKADEMİ

 

Pronail I Jojo May, Türkiye ve Avrupa’daki en güvenilir franchise sistemi ile tek merkezden yönetilebilen en büyük güzellik enstitüsü zinciridir.

Pronail I Jojo May Akademi tarafından düzenlenen eğitim programı, 2 haftalık temel eğitim süreci ile başlamaktadır. Kursiyerlerimiz; alanlarında uzman eğitmenlerimizden  podoloji, maniküristlik, cilt onarımı, cilt ve vücut bakımı, epilasyon uygulamalarının ve  cihazlarının eğitimini almaktadırlar. En son teknolojiyi takip ederek verilen uygulama ve cihaz eğitimleriyle akademimizden eğitim alan kursiyerler, dünyanın her yerinde bu teknolojileri kullanabilecek ve alanlarında uzman olmaya bir adım daha yaklaşarak sertifikalı eğitimlerini tamamlamaktadırlar.

Meslek sevgileri, tutkuları ve yaratıcılıkları ile gurur duyduğumuz tüm öğrencilerimiz ve onları yetiştiren uzmanlarımız, her gün bilgiyi ve tecrübelerini paylaşmaktadır. Bu paylaşımlarda bizi Türkiye’nin en mutlu akademilerinden biri yapmaktadır.

Son dönemlerde yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle de adından sıkça söz ettiren Pronail I Jojo May; her yıl yüzlerce işsiz gence, ayakta kalma mücadelesi veren kadınımıza da ücretsiz meslek bursu vermektedir.