Cilt Bakım Eğitimi | ProNail
ONLİNE RANDEVU
PRONAIL | JOJO MAY

Cilt Bakım Eğitimi

Cilt Bakımı Kursu (40 Saat)

Öğrenciler başlangıç olarak cilt anatomisi,cilt işlevleri,cilt hastalıkları,cilt teşhisleri,cilt tipleri,salon sağlığı,müşteri kartları (İşlenişi ve takibi), satış teknikleri derslerinin teorik eğitimlerini alırlar.
Fransız IOMA Paris ürünlerinin içerikleri, etkileri, sonuçları, özel tedavi uygulamaları, kürleri ve kullanım şekilleri hakkında bilmeleri gereken tüm bilgileri detaylı olarak alırlar.

IOMA  ürünlerini uygulamalı olarak görebilmeleri için önce cilt bakımında kullanılan cihazların kullanım şekillerini ve özelliklerini öğrenirler.
Cihaz eğitiminden sonra IOMA ürünleriyle cilt bakım uygulamaları pekiştirilir.Sadece IOMA e özgü özel tedavi metotlarını (Tam yüz, mini yüz tedavileri, sivilce, kızarıklık, göz ve el ayak tedavileri) teknikleri cihazlarla beraber uygulamaları gösterilir.

Sınav (Teori ve Pratik) (2 Saat)

Eğitim programı tamamlandıktan sonra öğrenciler yazılı ve uygulamalı olarak yeterlilik sınavlarından geçerek IOMA Eğitim Programını başarı ile bitip sertifika almaya hak kazanırlar.

Pratik (Model ile) Uygulamalar (2 Saat)

IOMA ürünleriyle özel tedavi metotları uygulama teknikleri detaylı gösterildikten sonra öğrenciler almış oldukları eğitimleri bir birleri üzerinde uygulamalarla pratik yaparak IOMA eğitim programını başarı ile bitirip sertifika almaya hak kazanırlar.