Bölgesel Zayıflama | ProNail
ONLİNE RANDEVU
PRONAIL | JOJO MAY

Bölgesel Zayıflama

Zayıflamaya karar vermenle birlikte; ‘’Nasıl zayıflarım?’’, ‘’Ne kadar sürede sonuçlanır?’’, ‘’Hangi bölgelere yoğunlaşmalıyım?’’ gibi soruların içinde buldun kendini. Ve en doğrusunu seçip ilerlemen gerekiyor. Bölgesel zayıflaman için seni kurtaracak bir teknolojiyle karşındayız.

Kilolar genellikle vücut yapısına göre farklı yerlerde toplandığı için, hayal ettiğin vücuda kavuşmak için her ne kadar diyet de yapsan, bölgesel zayıflamayla destekliyor olman gerekiyor. Çünkü kalın olan belini kalçanla orantılamak, yaz kıyafetlerine uygun bir göbeğe sahip olmak zor iş, biliyoruz.Tüm bunları bölgesel zayıflamayla başarabilirsin. Bunun için seni, dünyanın en yüksek boyutta ultrason tekniği sono effect ile tanışmaya davet ediyoruz.

Ultrasound teknolojisinin 10 Mhz ile kullanımı cilt tabakalarında hızlı bir incelme ve sıkılaştırma yaratır. İstenmeyen bölgesel yağları parçalar ve ilk seansta bile gözle görülür bir değişim sağlar. Çatlak görünümüyse gözle görülür bir şekilde azaltır.

100 müşterimizden alınan ortalama inceleme değerlerine göre; göğüs bölgesi ikinci seansta 3 cm, göbek bölgesi 6 cm, basen ise 5 cm incelmektedir.  İlk seansta bu değişimi farkettikten sonra daha motive şekilde seanslara gelirken bulacaksın kendini. Bölgesel zayıflamanın ayrıcalığını en konforlu şekilde yaşıyor olacaksın.

Bu kez kendine değer vermeyi ikinci plana atma. Ve farklı davranınca hayata karşı, hayatın da sana nasıl mucizelerle döndüğüne şahit ol!