Tırnak Uzatmada Dünya’nın En Büyük İnovasyonu : PolyGEL

 

Salonların Geleceği Burada

 

Daha hafif. Daha güçlü. Daha kolay.

Tüm akrilikleri ve kalıcı jellerin önüne geçtik! Gelish PolyGel™ ile size daha öne hiç görülmeyen en hafif ve en doğal takma tırnağı sunuyoruz. Özellikle profesyonel manikür uzmanları için kesinlikle çok daha iyi olan bu yeni patent başvurusu oluşturulmuş formül, hem sıvı hem de toz akriliği LED kalıcı jellerin iyi özellikleriyle bir arada birleştirdik! PolyGel manikür uzmanlarının ve müşterilerin güvenebilecekleri güçlü, esnek ve tüy gibi hafif tırnaklar sunuyor. Monomer ve toz yok ayrıca tamamen kokusuzdur.

PolyGel alt katman olarak veya tamamen tüm tırnaklara şekil vermek için uygulanabilir yeni bir takma tırnak yöntemidir. Akriliklerden %23 daha hafiftir ve de geleneksel kalıcı jellerden %16 daha hafif olup, dayanıklılığından hiçbir şekilde ödün vermeyen çok daha doğal tırnak hissi yaratıyor. Süper yapışkanlığı sayesinde aşınma, ayrılma veya kabarma söz konusu olmuyor.

Benzersiz yoğunluk formülü bu ürün uygulama yaparken taşma ve akma yapmıyor.  PolyGel ‘i kurudukça manikür uzmanlarına sınırsız uygulama kazandırıyor.

PolyGel mükemmel çalışma uyumluluğuyla geliştirilmiş hepsi bir yerde formüldür. Bu formülde monomer ve karışım yoktur.  Sadece önceden hazırlanmış formül ile PolyGel Slip Solution Liquid ojesiyle nemlendirilmiş fırçanın tırnaklara sürülmesi gerekiyor.

PolyGel uygulaması eski takma tırnaklara karşın çok daha hafiftir.  Manikür uzmanları 3 kolay adımda ürünlerini alabilir, onları tırnaklara sürebilir ve LED ışık ile kurutabilir. Mükemmel tırnaklar yaratmak için ojelerimiz şimdi mat ve ince gölge görünüm olarak ta mevcuttur. Uygun jel tüpleri uygulamayı yapmayı daha da kolaylaştırıyor. Basınç uygulamadığınız sürece PolyGel hareket etmez ve kuruyana kadar da sabit kalır. Şekil veya katmana bağlı olarak tüp başına 30-50 set arası bir uygulama yapabilirsiniz.

Gelish PolyGel yararları:

  • Şaşırtıcı hafiflik– akrilik ve kalıcı jellerden çok daha hafif hissedilemez takma tırnak
  • Olağanüstü Güçlü– tırnaklar için kalıcı jellerden çok daha güçlü
  • Kesinlikle Güvenli: Monomer içermeyen, 7-Free( 7 tane toksit madde içermeyen), toz içermeyen
  • İnanılmaz Kolaylık– hızlı uygulama, sınırsız kullanım süresi, sıfır taşma

PolyGEL Master Kiti buradan satın alabilirsiniz: http://www.kozmetikpro.com/gelish-polygel-master-kit-tirnak-uzatma-sistemi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*